Moja tvorba

NENÁPADNÉ MINI NÁUŠNICE

Jemné elegantné náušnice vhodné na každodenné nosenie, ktoré pozdvihnú vašu ženskosť. Náušnice sú doplnené swarovski kamienkami a TOHO rokajlom. Zadná strana je prekrytá filcom, napichovacie zapínanie.

 JEŽOVKY

 

Pre milovníčky zelených odtieňov.  Ručne šité náušnice v strednej dĺžke doplnené o Swarovski kamienky v spojení s brúsenými korálkami. Na zapínanie som použila klasické afroháčiky.

 

MODRÉ ĽUDOVKY

Na ľudovú nôtu zahrajú tieto náušničky ladené do modrých tónov. Oživia a stanú sa vašim jedinečným doplnkom. Použitá je šujtáška kráľovskej a nebeskej modrej. 

 

 

 

NIEČO PRE NÁROČNEJŠÍCH

Nesmrteľná klasika v strieborno čiernej kombinácií nielen pre špeciálnu príležitosť alebo spoločenskú udalosť. Výrazný hematitový kameň doplnený o čierne voskové perličky.

 

ELEGÁNKY

Šujtášové náušničky vyrobené z bielej a azurovej šujtáše. Ručne vyrobený kabošon v kombinácií s Preciosa korálkami a voskovými perlami. 

 

 

ŽABKY

Spojenie staroružovej a fialovej je trendom pre rok 2018.  Efektne zapôsobí sklenený kabošon. Zapínanie je riešené zapínacími háčikmi v striebornej farbe. 

 

 

VÝRAZNÉ NÁUŠNICE

Kráľovská modrá šujtáš doplnená svetlo modrou a krémovou šujtášou upúta nejeden pohľad. Výrazná kombinácia so Swarovski chatonom, Preciosa rokajlom a sklenenými korálkami. 

 

TROCHU INAK

Máme tu niečo aj pre tie z vás, ktoré uprednostnia niečo nenápadnejšie a predsa stále originálne. Mini náušnica z bordovej šujtášky v kombinácií so Swarovski kamienkom na piercingu do ucha.

 

 

DRAMATICKÉ STRAPCE

Klasická kombinácia čiernej a zlatej šujtášky prinesie dramatickosť každej udalosti. Napichovačky sú doplnené Swarovski komponentami a PRECIOSA korálkami. 

 

 

 

BOHÉMKY

Veľmi obľúbené vysiace náušničky v nesmrteľnej čierno zlatej kombinácií šujtášiek doplnené o ručne vyrobené strapce z hodvábnej nite. Svarovski rivoli kryštál a PRECIOSA korálky sú neoddeliteľnou súčasťou. 

 

 

 

 

 

VÍNOVÉ JABĹČKA

Elegantné náušnice vo vínovo-bordových odtieňoch oživia nejednu ženu. Vysiace náušnice sú doplnené strapcami, Swarovski kryštálmi a TOHO korálkami. Na leto ako stvorené.

 

 

 

ZELENÉ SLIMÁČIKY

V jednoduchosti je krása. Spojenie rôznych tónov zelených šujtášiek tvoria základ týchto náušničiek. Doplnené o voskové perličky a Swarovski kryštál.

 

 

SLADKÁ NOBLESA

Obľúbené strapce v kombinácií šujtášky s rôznymi odtienmi rúžovej. Náušničky sú doplnené českými sklenenými korálkami a Swarovski kryštálom v tvare chaton.